Su minimalistiniu „hansgrohe“ dizainu – daugiau harmonijos kasdieniame gyvenime„hansgrohe“ rinkai pasiūlė maišytuvą, kuris traukia akį minimalistiniu dizainu ir moderniais paviršiais, todėl puikiai dera prie skirtingų virtuvės interjerų. Tačiau nereikia manyti, kad „hansgrohe Aqittura“ yra tik maišytuvas, nes tuo pat metu tai yra ir įrenginys moderniam žmogui, vertinančiam tvarumą bei sveiką gyvenimo būdą, mat turi filtravimo ir mineralizavimo sistemą.

Kodėl tiek daug dėmesio skiriama maišytuvams, jų rankenėlėms ir svirtelėms arba plautuvėms? Nes pasikeitė mūsų gyvenimo būdas, nes mes nebetarnaujame buičiai – ji turi mums tarnauti. Buitis turi būti funkcionali, patogi, bet nereikalaujanti laiko. Svarbu ir kitkas. Naujos statybos butuose virtuvei nebeskiriama atskira patalpa – ji tampa svetainės dalimi. Net senuose daugiabučiuose verčiamos sienos, kad būtų galima sujungti šias erdves. Nes valgio ruošimas tampa ritualu, kuriame dalyvauja ne tik šeimos nariai, bet dažnai – ir svečiai. Todėl visa, kas susiję su virtuve – taip pat ir su maišytuvais, plautuvėmis, turi būti estetiška, stilinga ir patogu. O jeigu dar galima viename suderinti kelias funkcijas, tokie virtuvės įrenginiai sukuria pridėtinių verčių.

Kartu su gyvenimu žengia ir „hansgrohe“: yra poreikis – bus ir sprendimas. Vienas toks modernus sprendimas – „hansgrohe Aqittura“ maišytuvas su išmaniomis funkcijomis, kurios itin svarbios 21-ojo amžiaus žmogui.

Kaip vandeniui iš čiaupo suteikti naują kokybę

Ypatingas yra „hansgrohe Aqittura“ maišytuvas. Jis turi išmaniąją filtrų sistemą ir mineralizacijos įrenginį, kuris vandenį iš čiaupo paverčia mineralizuotu. Tai reiškia, kad aukštos kokybės filtruotas ir mineralizuotas geriamasis vanduo visada bus greitai pasiekiamas, o namuose nesikaups plastikinių butelių.

Taigi pirmiausia, ką gero padarysite, įsigiję tokį maišytuvą, – gersite kokybiškesnį vandenį ir saugosite aplinką, nes atkris poreikis pirkti vandenį plastikiniuose buteliuose.

Dėl naujoviškos „MinTec®“ mineralizacijos ir filtravimo technologijos, įdiegtos „hansgrohe Aqittura“ maišytuvuose, iš vandens pašalinami teršalai, o išvalytas vanduo prisotinamas vertingų mineralų. Gamintojas siūlo galimybę pagal pageidavimą pasirinkti filtravimo rūšį ir mineralizavimo sudėtį.

Kasetes keisti paprasta – tai garantuoja inovatyvūs sprendimai. Iš viso asortimentą sudaro šeši filtrai: aktyvintos anglies; du skirtingų dydžių aktyvintos anglies su jonais, kurie užtikrina dvigubą apsaugą ir neleidžia susidaryti kalkių nuosėdoms, ypač vietose, kuriose vanduo kietas; trys mineralizuojantys filtrai („Harmony“, „Life“ ir „Sport“) su skirtingomis formulėmis ir mineralų proporcijomis (magnio, kalcio, kalio ir natrio).

Taigi „hansgrohe Aqittura“ virtuvės maišytuvas su vandens filtravimu ir mineralizavimu prisideda prie tvaresnio gyvenimo būdo ir subalansuotos mitybos.

Du dizaino variantai – kuo jie skiriasi ir kokių galimybių teikia

Ypatingasis „hansgrohe Aqittura“ maišytuvas su filtravimo ir mineralizavimo sistema yra dviejų skirtingų dizaino variantų. Tad antroji vertė – padeda kurti interjero stilių.

Maišytuvas su elegantišku U formos čiaupu priekyje turi integruotą, beveik nematomą mygtuką, kuris įjungia filtruoto ar mineralizuoto vandens srovę, o minimalistinio dizaino rankenėlė tiekia įprastą vandenį iš čiaupo. Dėl atskiro vandens tiekimo akimirksniu galima vandenį perjungti į filtruotą ir atvirkščiai. Šis „hansgrohe Aqittura“ modelis turi praktišką, iki 76 centimetrų ištraukiamą žarną su „sBox“ sistema, kuri užtikrina tylų, sklandų, saugų žarnos nuvedimą apatinėje spintoje. Šis modelis taip pat turi mini dušą bei patogų pasukimo diapazoną.

Taigi, maišytuvas sukurią idealią funkcinę darbo zoną virtuvėje.

Modernus L formos maišytuvo variantas labiausiai patiks mėgstantiems tiesias linijas. Dėl linijinės konstrukcijos naujasis „hansgrohe Aqittura“ maišytuvas pritaikomas įvairiam virtuvės interjerui. Maišytuvo šone esanti „Select“ rankenėlė paleidžia filtruotą arba mineralizuotą vandenį, o priekinė rankenėlė – vandentiekio.

Nepriklausomai nuo U ar L formos, chromuotas, matinės juodos ar nerūdijančio plieno spalvos „hansgrohe Aqittura“ maišytuvas harmoningai įsilieja į beveik bet kokią šiuolaikinės virtuvės aplinką. O plautuvę paverčia virtuvės centru.

Abu dizaino variantai turi aukštos kokybės chromo arba stilingą nerūdijančio plieno apdailą, gali būti matinės juodos spalvos. „QuickClean“ technologija ir ypač aukštos kokybės paviršiaus apdaila leidžia paviršių valyti itin lengvai.

Kokią plautuvę rinksitės – yra 5 dydžių ir 3 spalvų

Plautuvė turi būti ne tik patvari, nereikli priežiūros, funkcionali, bet ir estetiška.

Kaip ir maišytuvas, plautuvė turi padėti taupyti laiką, kai vienu metu galima atlikti kelis veiksmus. Vienguba plautuvė su nusausinimo lenta arba be jos; dviguba plautuvė su dviem dubenimis, kai viename plaunate daržoves, o kitame pilate į puodą vandenį – galite rinktis iš penkių skirtingų dydžių.

Plautuvės kokybę lemia medžiaga, iš kurios ji pagaminta. O „hansgrohe“ siūlo tradicinį nerūdijantį plieną arba natūralų „SilicaTec“ granitą. „SilicaTec“ – tai kompozicinis kvarco ir akrilo dervų mišinys, kuriam būdingas natūralumo pojūtis ir išvaizda. Lygų, kietą ir neporėtą paviršių, kuris neįgeria purvo, yra lengvai prižiūrimas, gamintojams pavyko sukurti iš kvarcinio smėlio – sudėtingiausios granito sudedamosios dalies, – naudojant tik suapvalintas kvarco dalelės.

Nerūdijančiojo plieno „hansgrohe“ plautuvės pagamintos iš aukštos kokybės 1 mm storio rankomis suvirinto plieno. Jos yra patvarios, higieniškos ir lengvai valomos. Visos nerūdijančiojo plieno įmontuojamos plautuvės turi specialų sutvirtinimą maišytuvo montavimo zonoje, kad būtų užtikrintas stabilumas.

Ir granitines, ir plienines plautuves galima montuoti ant stalviršio paviršiaus arba įleisti į jį. Granitinės plautuvės siūlomos trijų spalvų: grafito juodos, akmens pilkos ir betono pilkos, todėl yra lengvai pritaikomos prie interjero stiliaus.

2022-10-07