Į ką atsižvelgti renkantis išmanųjį laikrodį?Išmanieji prietaisai puikiai įsitvirtinę mūsų gyvenime ir palengvina labai daug kasdienių veiklų, o taip pat gerokai praplečia galimybių ratą. Jau kuris laikas vieni iš populiariausių yra išmanieji laikrodžiai. Kaip tokį išsirinkti, kai pasiūla didžiulė? Verta tiksliai identifikuoti savo poreikius, labai pagelbės profesionalų atliktas išmaniųjų laikrodžių palyginimas, o taip pat savo galimybių įvertinimas.

Jei sportuojate...

Išmanieji laikrodžiai bus labai naudingi bėgikams, greitojo ėjimo entuziastams, dviratininkams, plaukikams ir kitiems aktyviai sportuojantiems. Rinkitės laikrodį, kurio funkcijų sąraše bus širdies ritmo matuoklis, gebėjimas pateikti išsamią fizinės veiklos analizę ir kt. Svarbus ekrano atsparumas mechaniniam poveikiui bei laikrodžio atsparumas vandeniui.

Jei renkatės pirmąjį savo išmanųjį laikrodį...

Neretas besirenkantis pirmąjį tokį prietaisą dar yra svarstymų etape, t. y. nežino, ar toks laikrodis apskritai jam yra reikalingas. Tad jei nesate apsisprendę, neinvestuokite į labai daug funkcijų turintį brangų laikrodį. Neretai tokiu atveju galite rinktis išmaniąją apyrankę, kuri gana dažnai nusileidžia laikrodžiams funkcionalumu, tačiau ir kainuoja mažiau.

Jei reikia universalumo...

Tokiu atveju reikalingas išmanusis laikrodis, kuris tiks ir mėgstantiems sportuoti, ir užsiimti aktyviomis ar pasyviomis laisvalaikio pramogomis, ir keliauti bei puikiai atrodyti. Norintys laikrodžio, kuris matuos širdies ritmą, analizuos sporto rezultatus, bus patogiai valdomas, tobulai tiks tiek prie laisvalaikio, tiek prie oficialaus ar puošnaus įvaizdžio, turėtų prietaiso dairytis tarp „Apple“ bei „Samsung“ išmaniųjų laikrodžių.

Jei išmanusis laikrodis reikalingas vaikui...

Rinkitės specialiai vaikams sukurtus išmaniuosius laikrodžius, pavyzdžiui, dažnam jau gerai žinomą ir puikiai vertinamą „Gudrutį“. Pastarasis leis vaikui skambinti bei priimti skambučius, o tėveliams labai palengvės, kai visada galės žinoti savo atžalos buvimo vietą. Ir tai tik kelios iš jo galimybių!

2022-11-15