Dirbantys su individualios veiklos pažyma arba verslo liudijimu nuo šiol gali gauti verslo paskoląAlternatyvus nebankinis verslo finansuotojas „Noviti finance“ pasiūlė verslo paskolas individualia veikla užsiimantiems asmenims, dirbantiems su individualios veiklos pažyma ar verslo liudijimu. Naujas produktas sukurtas siekiant spręsti sunkumus, su kuriais iki šiol susiduria dirbantys sau asmenys, norintys gauti savo verslo poreikius atitinkantį finansavimą.

Tradiciniai bankai specialių produktų smulkiesiems verslininkams, dirbantiems su individualios veiklos pažyma arba verslo liudijimu, kol kas neturi ir gali pasiūlyti tik fiziniams asmenims pritaikytus produktus, tokius kaip vartojimo paskolos arba kreditinės kortelės. Be to, savarankiškai dirbančiųjų veikla bankuose įprastai vertinama griežčiau nei dirbančiųjų samdomą darbą ar verslo įmonių, o paskolų sąlygos jiems nėra itin palankios, pavyzdžiui, prašoma įkeisti asmeninį turtą.

„Su individualios veiklos pažyma arba verslo liudijimu dirbančių smulkiųjų verslininkų skaičius nuolat auga. Jie siekia ne tik palaikyti stabilią veiklą sunkmečiu, bet ir turi verslo plėtros ambicijų bei idėjų, kurioms įgyvendinti reikalingas finansavimas. Kad patenkintume dirbančių sau verslininkų poreikius, sukūrėme jiems pritaikytą skaidrų ir saugų produktą su galimybe pasinaudoti verslui priklausančiomis privilegijomis, tokiomis kaip mokėjimų atidėjimas bei palūkanų kompensavimas“, – kalba „Noviti finance“ vadovas Linas Armalys.

Smulkieji verslininkai, dirbantys su individualios veiklos pažyma arba verslo liudijimu, „Noviti finance“ gali gauti iki 50 tūkst. eurų verslo paskolą laikotarpiui iki 36 mėn. be turto įkeitimo.

Imdami verslo paskolą, dirbantieji sau gali pasinaudoti „Noviti finance“ siūlomu paskolos įmokų mokėjimo atidėjimu. Pasiskolinę investicijoms, jie taip pat gali pasinaudoti „Invegos“ priemone „Palūkanų kompensavimas“, leidžiančia susigrąžinti iki 95 proc. sumokėtų palūkanų.

Šešerius metus Lietuvoje veikianti bendrovė „Noviti finance“ turi daugiau kaip 1800 klientų. Didžioji jų dalis yra nedidelės įmonės, turinčios iki 10 darbuotojų. Alternatyvus nebankinis finansuotojas aktyviai bendradarbiauja su „Invega“, yra Europos investicinio fondo (EIF ) partneris.

2022-11-15